Amasya Otobüs Bileti

OTOBÜS BİLETİ

Gebze - Amasya Otobüs Seferi Bilgileri

Günlük Sefer Sayısı

19

En Ucuz Bilet

80.00 TL

Sefer Düzenleyen Firma

15

En Pahalı Bilet

200.00 TL

Yaklaşık Mesafe

Km

En Popüler Firma

Tokat Seyahat

En Çok Sefer Yapan

Tokat Seyahat

Yaklaşık Seyahat Süresi

Gebze - Amasya Arası En Ucuz Otobüs Seferleri

Vangölü Turizm
12:00
Gebze Amasya
100.00
2+1
Firmadan İptal

Erbaa Seyahat
12:00
Gebze Amasya
9-11 saat
129.00
2+1
Firmadan İptal

Bizim Iğdır Seyehat
13:00
Gebze Amasya
10-12 saat
80.00
2+2
Firmadan İptal

Lider Ağrı Doğuş Turizm
14:00
Gebze Amasya
9-11 saat
80.00
2+1
Firmadan İptal

Patnos İtimat
14:30
Gebze Amasya
200.00
2+1
Firmadan İptal

Özlem Seyahat
15:30
Gebze Amasya
90.00
2+1
Firmadan İptal

Erzincan Başak Turizm
18:00
Gebze Amasya
10-12 saat
90.00
2+1
Firmadan İptal

Yeni Barış Turizm
19:00
Gebze Amasya
11-13 saat
99.00
2+1
Firmadan İptal

Gök Mavi Tur
19:00
Gebze Amasya
9-11 saat
99.00
2+1
Firmadan İptal

Niksarkale
21:30
Gebze Amasya
10-12 saat
129.00
2+1
Firmadan İptal

Amasya İtimat Turizm
22:00
Gebze Amasya
9-11 saat
99.00
2+1
Firmadan İptal

Net Turizm
22:15
Gebze Amasya
100.00
2+1
Firmadan İptal

Erektaş Seyahat
22:30
Gebze Amasya
11-13 saat
99.00
2+1
Firmadan İptal

Tokat Kale Seyahat
22:30
Gebze Amasya
140.00
2+1
Firmadan İptal

Tokat Seyahat
23:00
Gebze Amasya
130.00
2+1
Firmadan İptal

Gebze 5 Günlük Hava Durumu

  •  5º
    Yer yer yağmurlu
     0º  79%
  •  8º
    Parçalı Bulutlu
     0º  65%
  •  11º
    Parçalı Bulutlu
     6º  56%
  •  10º
    Yer yer yağmurlu
     6º  72%
  •  6º
    Yer yer yağmurlu
     1º  71%

Amasya 5 Günlük Hava Durumu

  •  4º
    Hafif yağmurlu
     -5º  88%
  •  5º
    Hafif dondurucu yağmurlu
     -6º  74%
  •  8º
    Parçalı Bulutlu
     -3º  64%
  •  9º
    Parçalı Bulutlu
     -2º  71%
  •  2º
    Yoğun kar yağışlı
     -13º  84%

Gebze - Amasya Otogarları

ÜYE GİRİŞİ