BAYRAMDA GEZİLECEK YERLER

Bu güzel Bayram tatili günlerinizi nasıl geçireceğinize henüz karar veremediniz mi? Hem Bayram tatilinde hem de ülkemizin en güzel yerlerinizi aileniz ve sevdikleriniz ile doya doya gezmeniz için sizler için derlemiş olduğumuz Bayram şekeri tadında Bayramda Gezilecek Yerler listemizi paylaşıyoruz.

biletara.com


1-FETHİYE

Sadece Bayram günlerinde değil her zaman tatil için aklımızın bir köşesinde bulunan Fethiye aileniz ile birlikte güzel günlerin keyfini çıkarmak için listemizin 1. sırasında yer alıyor. Deniz, kum ve güneşin keyfini doyasıya çıkarmak için Fethiye sizleri bekliyor.


2-GÖKÇEADA

Şehir hayatından uzaklaşmak ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin ortak buluşma adresi olan Gökçeada her Bayram tatillerinde olduğu gibi her zaman misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Gece esen serinletici rüzgarı, güneşin doğuşunu, güneşin batışı eşliğinde sahilde aileniz ile güzel anılar biriktirebilir ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.


3-AMASRA

Batı Karadeniz’de bulunan Bartın şehrinin Amasra ilçesi Karadeniz hayranları için çok iyi gelecek!

Tatil denildiğinde ve Karadeniz hayranı olan tüm herkesin gitmesini önerdiğimiz yerlerden birisi Amasra ilçesidir. Karadeniz’in yeşillikleri içerisinde gezerken bol bol içinize çekeceğiniz temiz hava, sahilde gezerken taze balık yiyebilir, Çakraz, İnkumu, Bozköy plajlarında da denize girebilirsiniz.


4-ÇEŞME

İzmir ilinin Çeşme ilçesi tatillerimizin olmazsa olmazı diyebiliriz. Sosyal aktivite hayranları için öneride bulunduğumuz bu yer içerisinde bol bol canlı müzik, bol bol hareketlilik ile tatil günlerinize heyecan katabilirsiniz. Ege denizi ile tatiline devam etmek isteyenlerin ortak adreslerindendir. Güneş ve altın rengi sahili içinizi ısıtacak!


5-ÇAMLIHEMŞİN

Muhteşem doğa manzaralarıyla günümüzde her insanın dikkatini çekmeyi başaran Rize içerisinde bulunan Çamlıhemşin, şüphesiz ülkemizde bulunan en güzel yerlerden biridir. Gerçek doğaseverlerin gitmiş oldukları bu yer içerisinde yeşil rengine dair her tonun keyfini yaşayacaksınız. Ormanlar içerisinde kamp yapabilirsiniz veya oralarda bulunan otellerde konaklayabilirsiniz.6-BODRUM

Tatillerin vazgeçilmezi, yaz aylarının en güzel geçtiği, her yöreden ve her ülkeden ziyaretçi akınına uğrayan yer Bodrum.

Turgutreis, Bitez, Ortakent, Yalıkavak, Güvercinlik ve Torba her yıl olduğu gibi tatillerde en çok ziyaret alan yerlerden biridir. Siz değerli okuyucularımız için özenle seçtiğimiz bu yerleri ziyaret edebilir ve tatilin keyfini huzurla çıkarabilirsiniz. Deniziyle, sahiliyle, havasıyla tatiliniz çok güzel olacak…


7-ERDEK

Her mevsimin ayrı bir güzellikte yaşandığı, yeşil doğa renginin bittiği ve mavi deniz sularının başladığı yer Erdek. Aileniz ile birlikte Bayram tatiline çıkmak istediğinizde en ideal ortamlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Balıkesir’in en güzel ilçelerinden birisi olan Erdek, en çok tatile çıkılan yerlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Marmara bölgesinden uzaklaşmak istemeyenlerin ve cebinizi düşünen bu yer sizleri de bu tatilde bekliyor olacak.


8- KIBRIS

Birçok seyahat firması şimdiden bayram özel Kıbrıs turlarını hazırlamış olduğu ve ülkeden uzaklaşmak istediğinizde en kolay bir şekilde gidebileceğiniz, tatil yapabileceğiniz, gezebileceğiniz yer olan Kıbrıs’ta tatil yapmak sizler için çok keyifli geçecek.


Bayramda Gezilecek Yerler

biletara.com